Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk...

Averto logo

Zvani BEZ MAKSAS 80205305  |
    +371 20283333      Sazinies ar mums

Priežu iela 5, Babīte, Latvija

09:00 - 18:00 Atvērts

Preces atgriešana un naudas atmaksa

Iepērkoties SIA "Averto", reģistrācijas numurs 40103167045, (turpmāk tekstā Averto) vietnē www.averto.lv, Jums ir tiesības atgriezt pirkumu 14 dienu laikā, no preces saņemšanas dienas. Atteikuma tiesības nav izmantojamas pirkumiem, kas nav noslēgti distances veidā.

Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad preces iegūtas valdījumā. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinies vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri.

Ja jūs vēlaties atgriezt preci, Jums ir jāinformē mūs, nosūtot produkta atgriešanas veidlapu, ne vēlāk kā 14 dienas pēc preces saņemšanas. Termiņš ir ievērots tad, ja preces tiek nosūtītas pirms 14 kalendāro dienu perioda beigām.

Atgriešanas veidlapu jūs atradīsiet šeit.

Ja Jūs izvēlaties atgriezt preci, Jūsu pienākums ir sazināties ar transporta uzņēmumu un apmaksāt produktu atgriešanas transporta izmaksas.

Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā, ja prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas pārvaldības principu, tai skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašības vai darbības noskaidrošanai. Līdz ar to ieteicams ar preci apieties saudzīgi, kā arī uzmanīgi atvērt tās iepakojumu.

Prece jātgriež tās oriģinālajā iepakojumā. Nesabojāts, oriģinālais iepakojums veido nozīmīgu produkta vērtības daļu un uz tā ir norādīta arī svarīga informācija saistībā ar jūsu produkta atgriešanu.

Ja Jūs izvēlaties atgriezt preci, saņemot preci, Jūs ar to varat rīkoties tikai tādā veidā, kā tas ir nepieciešams, lai noteiktu produktu veidu, produktu iespējas un to funkcionēšanu.

Atgriešanas process:

Ja jūs izvēlaties atgriezt produktus, Jums ir:

- Jāaizpilda atgriešanas pieteikumu (prasījuma pieteikumu patērētājs sagatavo brīvā formā vai aizpilda prasījuma pieteikuma veidlapu) un tas jānosūta mums. Pieteikumā jānorāda:

- Jāpārliecinās, ka produkti, kurus atgriežat, ir droši iepakoti oriģinālajā iepakojumā. Prece jāatgriež oriģinālajā iepakojumā.

- Jāuzlīmē atgriešanas etiķeti uz katras kastes, kuru atgriežat. Ja jums nav pieejams printeris, jūs varat uzrakstīt etiķetes ar roku. Neaizmirstiet  uzrakstīt sūtītāja informāciju uz etiķetēm. Pārliecinieties, lai uz katras kastes būtu viena etiķete, pretējā gadījumā mēs nespēsim identificēt sūtījumu. Lūdzam uzrakstīt arī katras kastes kārtas skaitli un kopējo kastes skaitu uz katras etiķetes. Piem., Kaste Nr. 1/3, 2/3 un 3/3.

- Jāsazinās ar transporta uzņēmumu un jāapmaksā produktu atgriešanas transporta izmaksas. Mēs nepieņemam atpakaļ sūtījumus, kuri ir pieteikti ar "Apmaksa pēc piegādes". Iesakām iegādāties transporta apdrošināšanu, jo Jūs esat atbildīgi par produktiem līdz brīdim, kamēr mēs tos saņemsim. Tāpēc saglabājiet savu pasta kvīti un/vai sūtījuma uzskaites vai izsekošanas numuru.

- Prece janogādā uz mūsu biroju: SIA AVERTO, Att.: PRECES IETGRIEŠANA, Priežu iela 5, Babīte, Latvija, LV-2101.

Averto nepieņem atpakaļ tādu preci, kura ir bezatbildīgi vai slikti iepakota, lietota, sabojāta, nepilnīga un kuru, dēļ bojājumiem, nebūs iespējams pārdot.

Naudas atmaksa:

Pēc atgrieztā produkta saņemšanas, mēs pārbaudīsim, vai preces vērtība nav samazinājusies, un pēc tam mēs izmaksāsim summu, atbilstoši atgrieztās preces stāvoklim (vērtībai).

Nauda tiks atgriezta tādā pašā maksājuma veidā, kādu izmantojāt, iegādājoties produktus.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, kā arī pircējs var zaudēt pirkuma summu daļēji vai pilnībā, ja preču vērtības krišanās ir saistīta ar, piem.:

  1. Prece nav iepakota;
  2. Trūkst vai ir sabojāts oriģinālais iepakojums;
  3. Prece ir lietota;
  4. Prece ir bojāta laikā, kad tā bija Jūsu īpašumā;
  5. Jūs esat rīkojušies ar precēm neatbilstoši to funkcionalitātei;
  6. Ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai;
  7. Nav ievēroti atgriešanas tiesību izņēmumi, kas ir saistīti ar šo konkrēto produkta veidu;
  8. Kā arī citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

Svarīgi!

Pircējs pirms atteikuma tiesību termiņa beigām par lēmumu atkāpties no pasūtījuma informē Averto pārdevēju, iesniedzot tam atteikuma veidlapu vai paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu. Pircējam ir pienākums pierādīt atteikuma tiesību izmantošanu.

Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai, kā arī par tās atgriešanu pilnā komplektācijā. Ja pircējs atgriež šādu preci, Lattelecom ir tiesības to nepieņemt.

Izvairieties no produkta izpakošanas, ja vēlaties to atgriezt. Produkta izpakošanas rezultatā izmaksātās naudas summas apmērs var samazināties līdz pat 25-75%.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu  +371 66 20 77 77, vai arī rakstiet mums uz e-pastu info@averto.lv